ТОВ Центр промислової діагностики та контролю. Офіційний сайт.
  • Українська
  • Русский
  • English

Про нас

ТОВ «Центр промислової діагностики та контролю» є незалежною, оснащеною сучасним обладнанням та кваліфікованим персоналом лабораторією, що надає послуги з контролю якості основного металу та зварних з’єднань в Україні.

Ми пропонуємо нашим Клієнтам повний комплекс лабораторних досліджень руйнівними та неруйнівними методами контролю при монтажі, експлуатації, подовженні терміну експлуатації та ремонті обладнання і трубопроводів на об’єктах теплової і атомної енергетики, а також промислових об’єктах інших галузях України з 2006 року. Також проводимо спектральний аналіз хімічного складу та марки сталі із застосуванням сучасного, мобільного, оптико-емісійного спектрометра Q4 Mobile.

Лабораторія має всі необхідні ліцензії, дозволи і технічну компетентність для здійснення своєї діяльності, крім того фінансову незалежність від виробників, постачальників продукції та монтажних і ремонтних підприємств, що дозволяє гарантувати надійність, точність та об’єктивність отриманих результатів контролю.

Для якісного, безпечного та своєчасного виконання робіт персонал організації має достатній досвід, кваліфікацію в сфері контролю металу та забезпечений сучасним обладнанням для проведення наступних методів:

Для оперативного проведення діагностики стану металевих виробів і зварних з’єднань ТОВ «Центр промислової діагностики та контролю» має сучасну, оснащену новітнім обладнанням, мобільну лабораторію.

Команда професіоналів

Кожен з нас має відповідну освіту та постійно підвищує свою кваліфікацію, що підтверджується відповідними ліцензіями та сертифікатами.

Гарантія якості

Кожне випробування проводиться декілька разів для виключення похибки вимірювання і отримання ідеального результату.

Незалежність результатів

Ми зобов’язуємося виключати будь-які фактори, які можуть вплинути на незалежність і неупередженість нашої діяльності.

Технічне лідерство

Випробування проводяться виключно на сучасному обладнанні з використанням лише сертифікованих матеріалів, що відповідають світовим стандартам якості.

Експертні висновки

За результатами контролю видається протокол, форма якого на 100% відповідає  вимогам нормативної документації.

Мобільність

Наявність мобільної лабораторії дозволяє оперативно виконати послуги з неруйнівного  контролю на території замовника так само якісно як і в стаціонарних умовах.

12 – років досвіду з надання послуг на об’єктах АЕС, металургійної, хімічної та нафтогазової промисловості України.

Компанія, що має всі дозвільні документи. Наші фахівці сертифіковані за всіма методами контролю.

300 досліджень кожного місяця від однієї деталі так і виконання підряду при будівництві промислових об’єктів.

Активна і складена співпраця з 30ма постійними клієнтами.