ТОВ Центр промислової діагностики та контролю
  • Українська
  • English

В процесі експлуатації технологічні трубопроводи, посудини, ємності та баки, обладнання, будівельні металоконструкції піддаються корозії, що разом зі зносом (ерозією) призводить до зменшення товщини стінок металу і  як наслідок, до аварій.

Виявлення наявності і глибини зовнішніх і внутрішніх корозійних пошкоджень:

ТОВ «Центр промислової діагностики та контролю» надає послуги з виявлення наявності і глибини зовнішніх і внутрішніх корозійних пошкоджень основного металу і визначення його фактичної товщини в режимі реального часу по всій довжині досліджуваного матеріалу. Роботи проводяться з використанням ультразвукового дефектоскопа нового покоління Mentor UT 32/32 на фазованих решітках (виробництва компанії GE, США). Даний прилад оптимізований для моніторингу корозії і забезпечує найвищий рівень якості та точності вимірювань з розділовою здатністю по товщині до 0,05 мм. Крім того, прилад здатний витримувати жорсткі умови польової експлуатації, маючи рівень захисту IP65.

З приладом використовується програмне забезпечення Mentor Create, яке дозволяє створювати цифрові технологічні карти ультразвукового контролю і транслювати їх як слайди в Microsoft Power Point. Крім того, даний додаток включає в себе весь необхідний мультимедійний контент (фото, відео, PDF файли і т.д.) і дозволяє створювати покрокові сторінки всього ходу виконання заданої карти і передавати їх по локальній мережі або через Інтернет на будь-який гаджет для аналізу.

Mentor UT дозволяє зберігати дані А-розгортки і виконувати обробку результатів контролю та звітів безпосередньо на приладі.

На фінальному етапі діагностики фахівці компанії можуть виконувати додаткові лабораторні дослідження складу і структури металу в місцях корозійних дефектів і надати рекомендації щодо ремонту або заміни пошкоджених ділянок.