ТОВ Центр промислової діагностики та контролю
 • Українська
 • English

Спектральний аналіз металів

ТОВ «Центр промислової діагностики та контролю» проводить визначення хімічного складу та марки сталі (спектральний аналіз) із застосуванням сучасного мобільного оптико-емісійного спектрометра Q4 Mobile. Ви можете замовити спектральний аналіз металу, сплавів різного складу, феросплавів, концентратів, шлаків, шламів, руд та дорогоцінних металів.

Замовити послуги визначення хімічного складу можна за телефоном +38 (050) 334 82 05. При замовленні великої кількості однотипних випробувань (більше 100 одиниць) вводиться коефіцієнт від 0,7 до 0,9, що зменшує загальну вартість.
Визначення хімічного складу сталей вуглецевих і легованих

Спектральний аналіз металів та сплавів дозволяє досить швидко визначити хімічний склад основних та легуючих елементів, а також матеріалів, не руйнуючи його. Завдяки широкому діапазону визначених речовин, він набув широкого поширення в металургії. Виробляючи в такий спосіб хімічний аналіз металу, можна точно визначити марку кольорових металів, і навіть відсоткове вміст легуючих речовин, у прецизійних металах. Це дозволяє контролювати якість матеріалу при виготовленні та закупівлі сировини при виготовленні та проведенні ремонтів металоконструкцій, контролі якості використовуваних сталей та зварних з’єднань, забезпечує безпечну експлуатацію об’єкта та підвищує рентабельність ремонтних заходів.

Також оптико-емісійний спектрометр використовується при вхідному контролі продукції, у разі необхідності визначення матеріалу, перевірки сплавів, підтвердження марки зазначеним сертифікатам.

Особливості визначення хімічного складу та марки сталі

Аналітичний пакет включає комплект калібрувальних програм для аналізу металів і сплавів на Fe-основі:

 • (Fe-100) – глобальне калібрування;
 • (Fe-110) – низьколеговані сталі;
 • (Fe-130) – Fe-Cr сталі;
 • (Fe-131) – Fe-Cr/Ni-Ni сталі;
 • (Fe-131) – Fe-Cr-Ni/Ni сталі;
 • (Fe-140) – інструментальні сталі;
 • (Fe-150) – марганцеві сталі;

Визначення хімічного складу та марки сталі у ТОВ «ЦПДК».

 • використання мобільного пристрою, що легко транспортується;
 • Кожен вимір займає 15 – 40 секунд, визначення марки матеріалу займає 3-5 хвилин;
 • Під час проведення випробування з об’єкта не потрібно знімати стружку або верхній шар металу, що може призвести до порушення цілісності;
 • Оптично – емісійний метод вважається точним і докладним.

ТОВ «Центр промислової діагностики та контролю» проводить спектральний аналіз як у лабораторних умовах підприємства, так і на об’єктах замовника, у тому числі на висоті. Роботи проводяться оперативно та якісно на новому будівництві, технічному переозброєнні та реконструкції об’єктів теплової та атомної енергетики, а також на промислових об’єктах металургійної, нафтогазової, хімічної та інших галузей.

Як проводиться спектральний аналіз металів у лабораторії ТОВ ЦПДК

Визначення хімічного складу у вигляді спектрального аналізу проводиться з допомогою сучасного приладу – мобільного оптико-емісійного спектрометра Q4 Mobile. Для проведення дослідження підходять зразки різних розмірів та типу. Здійснити визначення хімічного складу монолітних металевих виробів, зливків, прокату, деталей, блоків трубопроводів, будматеріалів. Мінімальний розмір зразка 30х30мм.

Спектральний аналіз визначає точний склад металу або сплаву для підтвердження марки сталі зазначеним у сертифікатах та дозволяє підібрати аналог сталей та сплавів.

Як відправити нам зразки для проведення випробувань, досліджень.

Відібрані зразки металопрокату, контрольні зразки зварних з’єднань і т.п. Ви маєте змогу доставити в лабораторію ТОВ «ЦПДК» за адресою:

Україна, Київська область, місто Буча, вул. Леха Качинского,3 (стара назва – вул. Чкалова, 3)

Отримувач: ТОВ «Центр промислової діагностики та контролю»

або

скористатися послугами ТОВ «НОВА ПОШТА». Відправлення надіслати за адресою:

Україна, Київська область, місто Буча, відділення: №3 – до 15 кг

№2 – до 30 кг

№1 – більше 30 кг

Отримувач: ТОВ «Центр промислової діагностики та контролю», ЄДРПОУ 33543574, м. Буча

Контактна особа: (попередньо зателефонуйте)

Почеп Володимир В’ячеславович (050) 334-82-05

Горпиніч Дмитро Миколайович (050) 334-33-95

Прохоренко Максим Ігорович (099) 355-86-89

 • Послуги по доставці та поверненню зразків сплачує Замовник.
 • Відбір проб зразків для подальших досліджень, випробувань просимо оформити Актом відбору проб (форму Акту Ви можете завантажити на сайті http://cpdk.com.ua/).
 • Оригінал Акту необхідно надіслати разом із зразками.
 • Для визначення хімічного складу та марки сталі розмір зразка повинен бути не менше 30х30 мм.