ТОВ Центр промислової діагностики та контролю
  • Українська
  • English
Ультразвукова товщинометрія використовується для отримання інформації щодо розмірів об’єкта контролю – товщини стінок труб, посудин, резервуарів, корпусів морських і річкових суден та інших виробів, доступ до яких є тільки з одного боку, а також, при прийнятті висновків про залишковий ресурс технологічного устаткування і керуючих рішень по забезпеченню якості продукції.

Технологія вимірювань методом ультразвукової товщинометрії

Метод ультразвукової товщинометрії дозволяє проводити дослідження максимально точно і з найменшої похибкою.

Для проведення дослідження використовують портативні прилади, за допомогою яких вимірюється товщина виробів з більшості конструкційних матеріалів: металу, пластику, кераміки, композитів, скла.

Особливості проведення вимірювань методом ультразвукової товщинометрії

ТОВ «Центр промислової діагностики та контролю» виконує ультразвукову товщинометрію з використанням різних високоточних приладів. Це дає можливість встановити не тільки товщину виробу, який досліджується, але й зафіксувати наявність в ньому скритих дефектів.  Роботи виконуємо оперативно і якісно, як в лабораторних умовах підприємства, так і на об’єктах замовника, у тому числі на висоті.

Замовити послуги ультразвукової товщинометрії можна за телефоном +38 (050) 334 82 05. При замовленні великої кількості однотипних випробувань (більше 100 одиниць) вводиться коефіцієнт від 0,7 до 0,9, що зменшує загальну вартість.
Ультразвукова товщинометрія