ТОВ Центр промислової діагностики та контролю. Офіційний сайт.
  • Українська
  • Русский
  • English

Візуальний та вимірювальний контроль є важливою частиною будь-якого етапу виготовлення конструкцій чи будівництва промислових об’єктів різного призначення. Це основний та обов’язковий метод контролю при будівництві об’єктів підвищеної небезпеки.

Метод заснований на можливостях зору людини. Проводиться з використанням простих вимірювальних засобів, серед яких збільшувальні лупи до 20х. Також використовуються: штангенциркуль, рулетка, універсальний шаблон зварника і т.д.

Візуально вимірювальний контроль є базовим і застосовується перед проведенням інших методів контролю. 

Технологія проведення  візуального та вимірювального контролю

ТОВ “Центр промислової діагностики та контролю” проводить візуальний та вимірювальний контроль для виявлення поверхневих дефектів основного та наплавленного металу: тріщин, підрізів, забоїн, включень та ін. при проведенні приймального контролю продукції незалежно від застосування інших методів контролю.

Під час підготовки металів до зварювання проводиться огляд для підтвердження відповідності заготовок.

На етапі технічного діагностування, візуально-вимірювальний контроль служить для визначення можливих відхилень від проектних даних.

Важливо проводити візуальний контроль на всіх етапах виробництва, будівництва або збирання об’єктів. Якщо застосувати візуальний та вимірювальний огляд лише на останній стадії, то існує ризик пропустити дефекти, що виникли в процесі виробництва. Часто, під час огляду, фахівці виявляють дефекти, виправлення яких в умовах готового об’єкту може зайняти значний час. Нехтування контролем якості може призвести до серйозних поломок чи аварійних ситуацій.